RACKSZEKRÉNY KIEGÉSZÍTŐK


Találatok száma:
product

DELTA Rackbe szerelhető Elosztó 6 DUGALJ+Túlfeszvédős 19"

Cikkszám: 114456
Gy.cikkszám: KONTASET6XVI
Gyártó: DELTA
Készlet: 14 db
8 764 Ft
product

KONTASET Rackbe szerelhető Elosztó 8 DUGALJ KAPCSOLÓ NÉLKÜLI 19"

Cikkszám: 136753
Gy.cikkszám: 3.300.008X
Gyártó: DELTA
Készlet: 5 db
6 920 Ft
product

KONTASET Rackbe szerelhető Elosztó 7 DUGALJ

Cikkszám: 156147
Gy.cikkszám: KONTASET7
Gyártó: DELTA
Készlet: 5 db
6 109 Ft
product

Excel Patch panel 24-es Cat.5e UTP tehermentesítővel,1U

Cikkszám: 162196
Gy.cikkszám: 100-460
Gyártó: EXCEL
Készlet: 5 db
11 459 Ft
product

DELL Intel True Scale Fabric Host Channel Adapter QLE7340CK, Ful-Profile & Low-Profile.

Cikkszám: 176373
Gy.cikkszám: QLE7340CK_P000
Gyártó: DELL
Készlet: 100 db
15 292 Ft
product

DELL Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 2m.

Cikkszám: 176375
Gy.cikkszám: CBL10600230_P000
Gyártó: DELL
Készlet: 92 db
3 780 Ft
product

DELL Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 3m.

Cikkszám: 176376
Gy.cikkszám: CBL10600328_P000
Gyártó: DELL
Készlet: 4 db
6 410 Ft
product

DELL szerver CPU - hűtőborda [ T43 ].

Cikkszám: 177510
Gy.cikkszám: 412-AAFX
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
4 501 Ft
product

DELTA Rackbe szerelhető Elosztó 7 DUGALJ+Túlfeszvédős 19"

Cikkszám: 177831
Gy.cikkszám: 1134L012.07-0
Gyártó: DELTA
Készlet: 12 db
8 764 Ft
product

HPE DL380 Gen9 Secondary Riser

Cikkszám: 178672
Gy.cikkszám: 719073-B21
Gyártó: HP
Készlet: 1 db
25 286 Ft
product

KONTASET Rackbe szerelhető Elosztó 6 DUGALJ+KAPCSOLÓ 19" IEC320C14/10A (UPS-be dugható)

Cikkszám: 178783
Gy.cikkszám: KONTASET_C14
Gyártó: DELTA
Készlet: 8 db
7 482 Ft
product

DELL EMC hálózati kábel - SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 3 Méter - Kit.

Cikkszám: 179718
Gy.cikkszám: 470-AAVJ
Gyártó: DELL
Készlet: 7 db
24 854 Ft
product

DELTA Kábelrendező fém gyűrű 40x80mm

Cikkszám: 226862
Gy.cikkszám: K40/RING80
Gyártó: DELTA
Készlet: 6 db
1 164 Ft
product

DELLEMC szerver CPU - hűtőborda [ R63 ].

Cikkszám: 238903
Gy.cikkszám: 412-AAFB
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
6 322 Ft
product

Excel Fix polc 800mm-es szekrényhez

Cikkszám: 241025
Gy.cikkszám: 542-023-BK
Gyártó: EXCEL
Készlet: 1 db
7 495 Ft
product

WELL Hálózati elosztó 3-as 1,5m

Cikkszám: 242282
Gy.cikkszám: EXTS-3S1.5M-SW-WL
Gyártó: VALUE
Készlet: 5 db
1 544 Ft
product

HPE Tápegység 500W FS Platinum Hot-Plug Low Halogen Power Supply Kit

Cikkszám: 243379
Gy.cikkszám: 865408-B21
Gyártó: HP
Készlet: 40 db
51 042 Ft
product

DELLEMC szerver PSU - Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 750W,CusKit

Cikkszám: 250500
Gy.cikkszám: 450-AEBN
Gyártó: DELL
Készlet: 2 db
59 579 Ft
product

DELL EMC szerver FAN - 1 Standard Fan [ R64 ].

Cikkszám: 250515
Gy.cikkszám: 384-BBQF
Gyártó: DELL
Készlet: 8 db
9 108 Ft
product

DELLEMC szerver PSU - Single, Hot-plug Power Supply (1+0), 495W,CusKit

Cikkszám: 250590
Gy.cikkszám: 450-AEBM
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
57 650 Ft
product

DELL EMC szerver CPU - hűtőborda [ R44 ].

Cikkszám: 253290
Gy.cikkszám: 412-AAMT
Gyártó: DELL
Készlet: 3 db
11 602 Ft
product

APC Smart-UPS SRT 19" sínkészlet SRT 2,2/3 kVA

Cikkszám: 254292
Gy.cikkszám: SRTRK4
Gyártó: APC
Készlet: 1 db
55 071 Ft
product

DELLEMC Networking - SFP+, Short Range, Optical Tranceiver, LC Connector, 10Gb compatible for Broadcom, Cuskit

Cikkszám: 256023
Gy.cikkszám: 407-BBRM
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
18 248 Ft
product

DELL EMC hálózati kábel - SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 5 Méter - Kit.

Cikkszám: 263060
Gy.cikkszám: 470-AAVG
Gyártó: DELL
Készlet: 2 db
9 981 Ft
product

Excel Gyűrűs panel 1U 4 gyűrű fém

Cikkszám: 30722
Gy.cikkszám: 100-582
Gyártó: EXCEL
Készlet: 4 db
1 243 Ft
product

DELTA Fésűs Panel 1U 19" fekete

Cikkszám: 32658
Gy.cikkszám: C.0050999
Gyártó: DELTA
Készlet: 3 db
1 884 Ft
product

Excel Patch panel CAT5E UTP 24 PORT 19" fekete

Cikkszám: 35977
Gy.cikkszám: 100-726
Gyártó: EXCEL
Készlet: 8 db
6 567 Ft
product

Excel M6 Kosáranya készlet 50db/cs

Cikkszám: 80180
Gy.cikkszám: M6CNU
Gyártó: EXCEL
Készlet: 48 db
1 687 Ft
product

DELTA Rackbe szerelhető Szerelvény E44 RAK35 POLC 19", 350MM 2U

Cikkszám: 83071
Gy.cikkszám: E44 RAK35
Gyártó: DELTA
Készlet: 14 db
5 782 Ft
product

DELTA Rackbe szerelhető Szerelvény E44 RAK25 POLC 19", 250MM 1U

Cikkszám: 83073
Gy.cikkszám: E44 RAK25
Gyártó: DELTA
Készlet: 13 db
4 042 Ft
product

Excel CAT6 patch panel 24 portos 1U 19" fekete

Cikkszám: 99409
Gy.cikkszám: 100-304
Gyártó: EXCEL
Készlet: 9 db
12 780 Ft