SWITCH


Találatok száma:
product

TP-LINK Switch 8x100Mbps (4xPOE), Fémházas Asztali, TL-SF1008P

Cikkszám: 103895
Gy.cikkszám: TL-SF1008P
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 43 db
14 664 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps, Műanyagházas Asztali, TL-SG1008D

Cikkszám: 105801
Gy.cikkszám: TL-SG1008D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 100 db
5 612 Ft
product

TP-LINK Switch 5x1000Mbps, Műanyagházas Asztali, TL-SG1005D

Cikkszám: 105802
Gy.cikkszám: TL-SG1005D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 100 db
3 650 Ft
product

TP-LINK Switch 24x100Mbps Fémházas Rackes, TL-SF1024

Cikkszám: 106600
Gy.cikkszám: TL-SF1024
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 7 db
15 109 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps Fémházas Rackes, TL-SG1016

Cikkszám: 106601
Gy.cikkszám: TL-SG1016
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 15 db
19 556 Ft
product

D-Link Switch 8x100Mbps DES-1008D

Cikkszám: 10972
Gy.cikkszám: DES-1008D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 91 db
3 610 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps, Fémházas Asztali/Rackes, TL-SG1008

Cikkszám: 113853
Gy.cikkszám: TL-SG1008
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 6 db
12 885 Ft
product

D-Link Switch 24x100Mbps +2x1000Mbps+2x1000Mbps/SFP Smart

Cikkszám: 114203
Gy.cikkszám: DES-1210-28
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
36 708 Ft 44 711 Ft
product

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Single mód, TL-SM311LS

Cikkszám: 116703
Gy.cikkszám: TL-SM311LS
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 10 db
5 782 Ft
product

TP-LINK Switch Modul MiniGBIC Multi mód, TL-SM311LM

Cikkszám: 116704
Gy.cikkszám: TL-SM311LM
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 12 db
5 782 Ft
product

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

Cikkszám: 117588
Gy.cikkszám: J9151A
Gyártó: HP
Készlet: 1 db
55 660 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+4x1000/SFP Smart fanless

Cikkszám: 117997
Gy.cikkszám: DGS-1210-24
Gyártó: DLINK
Készlet: 22 db
36 708 Ft 49 041 Ft
product

D-Link Switch 16x100Mbps EasySmart DES-1100-16

Cikkszám: 125447
Gy.cikkszám: DES-1100-16
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
16 806 Ft 19 674 Ft
product

TP-LINK Switch 16x100Mbps Fémházas Rackes, TL-SF1016DS

Cikkszám: 126892
Gy.cikkszám: TL-SF1016DS
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 6 db
9 327 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps Fémházas Rackes, TL-SG1024

Cikkszám: 126893
Gy.cikkszám: TL-SG1024
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 16 db
26 803 Ft
product

D-Link Switch 20x1000+4SFP/Giga+2x10GbE Stacking ports Menedzselt Layer2

Cikkszám: 135780
Gy.cikkszám: DGS-3120-24TC/SI
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
189 282 Ft
product

D-Link Switch 16x100Mbps DES-1016D

Cikkszám: 13657
Gy.cikkszám: DES-1016D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 8 db
8 115 Ft 11 276 Ft
product

TP-LINK Switch 48x1000Mbps Fémházas Rackes, TL-SG1048

Cikkszám: 138116
Gy.cikkszám: TL-SG1048
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 8 db
75 543 Ft
product

TP-LINK Switch 48x100Mbps Fémházas Rackes, TL-SF1024

Cikkszám: 138117
Gy.cikkszám: TL-SF1048
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 3 db
33 330 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2 konzol port, Menedzselhető, T2600G-28TS(TL-SG3424)

Cikkszám: 138900
Gy.cikkszám: T2600G-28TS(TL-SG3424)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 10 db
52 429 Ft
product

D-Link Switch 8x100Mbps Poe Smart (PoE: 72 watt/8 port/802.3af fanless)

Cikkszám: 140191
Gy.cikkszám: DES-1210-08P
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
50 650 Ft
product

TP-LINK Switch 16x100Mbps Műanyagházas Asztali, TL-SF1016D

Cikkszám: 142565
Gy.cikkszám: TL-SF1016D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 61 db
6 004 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps Fémházas Rackes, TL-SG1016D

Cikkszám: 142566
Gy.cikkszám: TL-SG1016D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 100 db
17 110 Ft
product

ZYXEL Switch 8x100Mbps fémházas

Cikkszám: 145152
Gy.cikkszám: ES-108AV3-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 7 db
5 193 Ft
product

ZYXEL Switch 16x1000

Cikkszám: 145442
Gy.cikkszám: GS1100-16-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
20 668 Ft
product

ZYXEL Switch 8x100Mbps ebből 4port POE (64w)

Cikkszám: 145444
Gy.cikkszám: ES1100-8P-EU0102F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
26 201 Ft
product

ZYXEL Switch 16x100Mbps ebből 8port POE (130w)

Cikkszám: 145445
Gy.cikkszám: ES1100-16P-EU0102F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
47 641 Ft
product

Zyxel SFP-SX-D 1000BaseSX SFP Module (LC)

Cikkszám: 145620
Gy.cikkszám: 91-010-204001B
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
25 129 Ft
product

Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module (LC)

Cikkszám: 145621
Gy.cikkszám: 91-010-203001B
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
33 684 Ft
product

ZYXEL Switch 5x1000Mbps

Cikkszám: 147134
Gy.cikkszám: GS-105SV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 8 db
5 782 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps

Cikkszám: 147135
Gy.cikkszám: GS-108SV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 10 db
8 660 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps asztali műanyag

Cikkszám: 150379
Gy.cikkszám: GO-SW-5G/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 23 db
4 356 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps asztali műanyag

Cikkszám: 150381
Gy.cikkszám: GO-SW-8G/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 41 db
5 847 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps+ 2 SFP POE Smart (PoE: 65 Watt/8 port/802.3at) fanless

Cikkszám: 153281
Gy.cikkszám: DGS-1210-10P
Gyártó: DLINK
Készlet: 3 db
40 246 Ft 54 979 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit SFP + 2 konzol port, Menedzselhető, T2600G-28MPS(TL-SG3424P)

Cikkszám: 153807
Gy.cikkszám: T2600G-28MPS(TL-SG3424P)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 5 db
122 190 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps

Cikkszám: 158022
Gy.cikkszám: GS-108BV3-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 16 db
9 549 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps Fémházas Asztali/Rackes, TL-SG1024D

Cikkszám: 158185
Gy.cikkszám: TL-SG1024D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 23 db
20 917 Ft
product

TP-LINK Switch Modul 1000Base-BX WDM kétirányú SFP, TL-SM321A

Cikkszám: 160275
Gy.cikkszám: TL-SM321A
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 3 db
11 773 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (4xPOE), Fémházas Asztali, TL-SG1008P

Cikkszám: 160277
Gy.cikkszám: TL-SG1008P
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 9 db
18 222 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps GbE L2 smart switch, desktop, fanless

Cikkszám: 160360
Gy.cikkszám: GS1900-8-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
24 788 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps L2 PoE Smart Switch, 802.3at, desktop, fanless

Cikkszám: 160361
Gy.cikkszám: GS1900-8HP-EU0102F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 9 db
38 367 Ft
product

ZYXEL Switch 24x1000 Rack-es

Cikkszám: 161136
Gy.cikkszám: GS1100-24E-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
27 823 Ft
product

ZYXEL Switch 5x100Mbps

Cikkszám: 161603
Gy.cikkszám: ES-105AV3-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
3 401 Ft
product

ZYXEL Switch 5x1000Mbps

Cikkszám: 161604
Gy.cikkszám: GS-105BV3-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 12 db
6 920 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-28TS(TL-SG2424)

Cikkszám: 162907
Gy.cikkszám: T1600G-28TS(TL-SG2424)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 14 db
37 098 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps + 2xGigabit SFP Menedzselhető, T1600G-18TS(TL-SG2216)

Cikkszám: 162910
Gy.cikkszám: T1600G-18TS(TL-SG2216)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 8 db
35 986 Ft
product

TP-LINK Switch Modul 1000Base-BX WDM kétirányú SFP, TL-SM321B

Cikkszám: 162914
Gy.cikkszám: TL-SM321B
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 11 db
6 096 Ft
product

TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-52TS(TL-SG2452)

Cikkszám: 163561
Gy.cikkszám: T1600G-52TS(TL-SG2452)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 7 db
97 754 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+4x1000/SFP Smart fanless

Cikkszám: 165427
Gy.cikkszám: DGS-1210-28
Gyártó: DLINK
Készlet: 16 db
39 362 Ft 53 200 Ft
product

D-Link Switch 48x1000Mbps+4x1000/SFP Smart

Cikkszám: 166093
Gy.cikkszám: DGS-1210-52
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
97 299 Ft 122 033 Ft
product

D-Link Switch 16x1000Mbps+4x1000/SFP Smart fanless

Cikkszám: 166094
Gy.cikkszám: DGS-1210-20
Gyártó: DLINK
Készlet: 9 db
32 728 Ft 43 377 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps + 2xSFP + 2x10G SFP+ Stackable L3 Smart

Cikkszám: 166096
Gy.cikkszám: DGS-1510-28
Gyártó: DLINK
Készlet: 15 db
100 837 Ft 105 354 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps Poe + 2xSFP + 2x10G SFP+ (PoE: 193Watt/24 port/802.3at) Stackable L3 Smart

Cikkszám: 166097
Gy.cikkszám: DGS-1510-28P
Gyártó: DLINK
Készlet: 7 db
184 868 Ft 188 628 Ft
product

D-Link Switch 16x1000Mbps GO-SW-16G/E Desktop

Cikkszám: 166100
Gy.cikkszám: GO-SW-16G/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
16 966 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps GO-SW-24G/E Desktop

Cikkszám: 166101
Gy.cikkszám: GO-SW-24G/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 15 db
21 662 Ft
product

TP-LINK Switch 5x1000Mbps, Fémházas Asztali, TL-SG105

Cikkszám: 166709
Gy.cikkszám: TL-SG105
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 100 db
4 827 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps, Fémházas Asztali, TL-SG108

Cikkszám: 166710
Gy.cikkszám: TL-SG108
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 56 db
6 920 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+4x1000/SFP Smart PoE (PoE: 193 watt/24 port/802.3at)

Cikkszám: 167882
Gy.cikkszám: DGS-1210-28P
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
93 761 Ft 124 270 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps, Fémházas Asztali, Easy Smart, TL-SG108E

Cikkszám: 168731
Gy.cikkszám: TL-SG108E
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 26 db
9 471 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps Fémházas Rackes, Easy Smart, TL-SG1016DE

Cikkszám: 168733
Gy.cikkszám: TL-SG1016DE
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 16 db
24 841 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (8XPOE), Menedzselhető, T1500G-8T(TL-SG2008)

Cikkszám: 168734
Gy.cikkszám: T1500G-8T(TL-SG2008)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 5 db
19 111 Ft
product

ZYXEL Switch 24x1000Mbps+2xSFP Smart Menedzselhető

Cikkszám: 169522
Gy.cikkszám: GS1900-24-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 6 db
46 111 Ft
product

ZYXEL Switch 24x1000Mbps+2xSFP POE (175 Watt) Smart Menedzselhető

Cikkszám: 169523
Gy.cikkszám: GS1900-24HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
106 427 Ft
product

ZYXEL Switch 44x Gigabit + 2x SFP + 4x Gigabit / SFP Smart Menedzselhető

Cikkszám: 169525
Gy.cikkszám: GS1920-48HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
238 728 Ft
product

ZYXEL Switch 48x1000Mbps+2xSFP+4x1000Mbps/SFP Menedzselhető L2

Cikkszám: 169526
Gy.cikkszám: GS2210-48-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
193 468 Ft
product

ZYXEL Switch 44x1000Mbps+2xSFP+4x1000Mbps/SFP Menedzselhető L2 POE (375 Watt)

Cikkszám: 169527
Gy.cikkszám: GS2210-48HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
299 686 Ft
product

D-Link Switch 5x100Mbps asztali műanyag

Cikkszám: 171637
Gy.cikkszám: GO-SW-5E/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 45 db
2 132 Ft
product

D-Link Switch 8x100Mbps asztali műanyag

Cikkszám: 171638
Gy.cikkszám: GO-SW-8E/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 12 db
2 642 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps DGS-1100-24 Smart fanless

Cikkszám: 172235
Gy.cikkszám: DGS-1100-24
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
32 728 Ft 41 519 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+4x1000/SFP Smart PoE (PoE: 193 watt/12 port/802.3at)

Cikkszám: 172236
Gy.cikkszám: DGS-1210-24P
Gyártó: DLINK
Készlet: 24 db
88 454 Ft 116 342 Ft
product

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable 1 m

Cikkszám: 174529
Gy.cikkszám: DEM-CB100S
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
40 381 Ft
product

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable 3 m

Cikkszám: 174531
Gy.cikkszám: DEM-CB300S
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
58 956 Ft
product

MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP (RB260GS)

Cikkszám: 174901
Gy.cikkszám: CSS106-5G-1S
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 6 db
12 937 Ft
product

D-Link Switch 5x100Mbps DES-1005D

Cikkszám: 17513
Gy.cikkszám: DES-1005D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 19 db
3 022 Ft
product

DELL Intel True Scale Fabric Edge Switch 12200BS23MM.

Cikkszám: 176371
Gy.cikkszám: 12200BS23MM_P000
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
1 109 726 Ft
product

DELL Intel True Scale Fabric Edge Switch 12200BS23.

Cikkszám: 176372
Gy.cikkszám: 12200BS23_P000
Gyártó: DELL
Készlet: 6 db
850 265 Ft
product

D-Link Switch 48x1000Mbps+4x1000/SFP Smart

Cikkszám: 176804
Gy.cikkszám: DGS-1210-48
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
92 876 Ft 117 023 Ft
product

D-Link Switch 16x1000Mbps fanless Smart

Cikkszám: 176806
Gy.cikkszám: DGS-1100-16
Gyártó: DLINK
Készlet: 7 db
31 843 Ft 37 595 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps PoE Smart (PoE: 64 watt/8 port/802.3af) fanless

Cikkszám: 176807
Gy.cikkszám: DGS-1100-08P
Gyártó: DLINK
Készlet: 14 db
29 632 Ft 31 551 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps Smart

Cikkszám: 176808
Gy.cikkszám: DGS-1100-08/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 8 db
8 845 Ft 10 831 Ft
product

ZYXEL Switch 24 x 1000Mbps 4 x GbE combo L2 Menedzselhető PoE

Cikkszám: 177010
Gy.cikkszám: GS2210-24HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
213 874 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps PoE

Cikkszám: 177115
Gy.cikkszám: DGS-1008P/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
18 668 Ft 22 879 Ft
product

TP-LINK Switch 5x1000Mbps, Fémházas Asztali, Easy Smart, TL-SG105E

Cikkszám: 177274
Gy.cikkszám: TL-SG105E
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 61 db
6 527 Ft
product

D-Link Switch 24x100Mbps +2x1000Mbps/SFP L2 Managed PoE

Cikkszám: 177690
Gy.cikkszám: DES-3200-28P
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
80 671 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps L2 PoE Smart Switch, desktop

Cikkszám: 178761
Gy.cikkszám: GS2210-8HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
97 754 Ft
product

ZYXEL Switch 24x1000Mbps+4x1000Mbps/GBe combo Menedzselhető L2

Cikkszám: 179900
Gy.cikkszám: GS2210-24-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
134 211 Ft
product

D-Link SFP Switch Modul 10GBase-LR SFP+ Transceiver (10 Km)

Cikkszám: 179926
Gy.cikkszám: DEM-432XT
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
158 149 Ft
product

ZYXEL Switch 48x1000Mbps+2xSFP Smart Menedzselhető PoE

Cikkszám: 180417
Gy.cikkszám: GS1900-48HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
165 998 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps 2x GbE L2 Smart Switch, desktop

Cikkszám: 180421
Gy.cikkszám: GS2210-8-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
54 639 Ft
product

TP-LINK Switch 16x100Mbps Fémházas Rackes, TL-SF1016

Cikkszám: 181054
Gy.cikkszám: TL-SF1016
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 4 db
10 661 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps fémházas Desktop

Cikkszám: 204534
Gy.cikkszám: DGS-105/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 26 db
4 763 Ft 6 684 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps fémházas Desktop

Cikkszám: 204536
Gy.cikkszám: DGS-108/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 24 db
7 240 Ft 9 772 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps + 2 SFP fanless

Cikkszám: 204540
Gy.cikkszám: DGS-1210-10
Gyártó: DLINK
Készlet: 3 db
27 421 Ft 35 463 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps + 2 SFP PoE (PoE: 45 watt/8 port/802.3af) fanless

Cikkszám: 205950
Gy.cikkszám: DGS-1210-08P
Gyártó: DLINK
Készlet: 20 db
38 920 Ft 41 951 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps + 4x10G SFP+ Stackable L3 Smart

Cikkszám: 206617
Gy.cikkszám: DGS-1510-28X
Gyártó: DLINK
Készlet: 6 db
114 990 Ft 143 629 Ft
product

MIKROTIK Switch 5x1000 Mbps + 1xSFP+ PoE (RB260GSP)

Cikkszám: 206823
Gy.cikkszám: CSS106-1G-4P-1S
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 1 db
16 443 Ft
product

ZYXEL Switch 10 Port 1000/10G + 2 Combo SFP+/RJ45 Smart Menedzselhető

Cikkszám: 207600
Gy.cikkszám: XS1920-12-ZZ0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
353 187 Ft
product

TP-LINK Switch 24x100Mbps (24xPOE) + 2x1000MBps + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, T1500-28PCT(TL-SL2428P)

Cikkszám: 207717
Gy.cikkszám: T1500-28PCT(TL-SL2428P)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 6 db
70 650 Ft
product

UBIQUITI UniFi Switch 24GbitLAN, 2SFP - 250W POE

Cikkszám: 209703
Gy.cikkszám: US-24-250W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 5 db
140 359 Ft
product

MIKROTIK Switch Cloud Switch L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, DESKTOP

Cikkszám: 211410
Gy.cikkszám: CRS125-24G-1S-IN
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 1 db
58 537 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (4xPOE), Fémházas Asztali, Easy Smart, TL-SG108PE

Cikkszám: 212714
Gy.cikkszám: TL-SG108PE
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 34 db
20 668 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-28PS(TL-SG2424P)

Cikkszám: 213521
Gy.cikkszám: T1600G-28PS(TL-SG2424P)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 2 db
93 307 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP Smart PoE (PoE: 130 watt/8 port/802.3at)

Cikkszám: 215063
Gy.cikkszám: DGS-1100-10MP
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
68 552 Ft 80 566 Ft
product

UBIQUITI UniFi Switch 24GbitLAN, 2SFP - 500W POE

Cikkszám: 215829
Gy.cikkszám: US-24-500W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
187 320 Ft
product

ZYXEL Switch 48x1000Mbps + 4x10GbE SFP+ port L2+ Menedzselhető

Cikkszám: 218579
Gy.cikkszám: XGS2210-52-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
287 259 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps + 4x10G SFP, Menedzselhető, T1700G-28TQ

Cikkszám: 220189
Gy.cikkszám: T1700G-28TQ
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 3 db
82 201 Ft
product

UBiQUiTi UniFi Switch 8x1000Mbps + 2 SFP PoE 150w

Cikkszám: 220224
Gy.cikkszám: US-8-150W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
69 957 Ft
product

D-Link Switch 16x1000Mbps+4x1000/SFP Smart fanless

Cikkszám: 221155
Gy.cikkszám: DGS-1210-16
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
31 401 Ft 42 095 Ft
product

UBiQUiTi Switch 24x 10/100/1000BaseT port+2x SFP, 1U 19"" Rackmount, L2/L3"

Cikkszám: 221628
Gy.cikkszám: ES-24-LITE
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 4 db
68 544 Ft
product

TP-LINK Switch 48x1000Mbps (48xPOE) + 4xGigabit SFP, Menedzselhető, T1600G-52PS(TL-SG2452P)

Cikkszám: 222356
Gy.cikkszám: T1600G-52PS(TL-SG2452P)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 1 db
191 113 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps+2 SFP ebből 8port POE (130w) fanless

Cikkszám: 222357
Gy.cikkszám: GS1100-10HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
53 423 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps L2 PoE Managed Switch, desktop, fanless

Cikkszám: 222426
Gy.cikkszám: GS1900-10HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 6 db
36 607 Ft 41 349 Ft
product

IP-COM Switch 8x10/100Mbps PoE

Cikkszám: 223039
Gy.cikkszám: F1109P
Gyártó: IP-COM
Készlet: 77 db
15 436 Ft
product

IP-COM Switch 16x10/100Mbps PoE + 2x10/100/1000 + 2 SFPx 100/1000

Cikkszám: 223112
Gy.cikkszám: S3300-18-PWR-M
Gyártó: IP-COM
Készlet: 5 db
36 431 Ft
product

D-Link Switch 48x1000Mbps + 4x10G SFP+ Stackable L3 Smart

Cikkszám: 223659
Gy.cikkszám: DGS-1510-52X
Gyártó: DLINK
Készlet: 3 db
221 134 Ft 235 327 Ft
product

MIKROTIK Gigabit Ethernet SFP Transceiver

Cikkszám: 224113
Gy.cikkszám: S-85DLC05D
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 14 db
5 285 Ft
product

UBIQUITI UniFi Switch 24GbitLAN, 2SFP

Cikkszám: 225636
Gy.cikkszám: US-24
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 5 db
68 571 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps Poe + 4x10G SFP+ (PoE: 370watt/24 port/802.3at) Stackable L3 Smart

Cikkszám: 226680
Gy.cikkszám: DGS-1510-28XMP
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
277 302 Ft 286 474 Ft
product

D-Link Switch 5x100Mbps fémházas Desktop

Cikkszám: 226681
Gy.cikkszám: DES-105/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 8 db
3 642 Ft 4 918 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps fanless Smart

Cikkszám: 226684
Gy.cikkszám: DGS-1100-05/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 30 db
6 634 Ft 9 000 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps fanless Smart Poe (PoE: 18 watt/2 port/802.3af) 1 PD port

Cikkszám: 226685
Gy.cikkszám: DGS-1100-05PD
Gyártó: DLINK
Készlet: 3 db
17 691 Ft 20 433 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+4x1000/SFP Smart Poe (PoE: 370 watt/24 port/802.3at)

Cikkszám: 226686
Gy.cikkszám: DGS-1210-28MP
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
126 047 Ft 161 027 Ft
product

D-Link Switch 48x1000Mbps+4x1000/SFP Smart Poe ((PoE: 370 watt/48 port/802.3at)

Cikkszám: 226687
Gy.cikkszám: DGS-1210-52MP
Gyártó: DLINK
Készlet: 3 db
218 923 Ft 262 928 Ft
product

D-Link Switch 48x1000Mbps+4x SFP Smart Poe (802.3af/802.3at/24 ports/193W)

Cikkszám: 226688
Gy.cikkszám: DGS-1210-52P
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
225 320 Ft
product

D-Link Switch 12x10G + 2SFP+/10G + 2 SFP+ Smart

Cikkszám: 227607
Gy.cikkszám: DXS-1210-16TC
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
465 532 Ft 479 942 Ft
product

MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm (S-35LC20D/S-53LC20D)

Cikkszám: 229750
Gy.cikkszám: S-3553LC20D
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 1 db
21 557 Ft
product

TP-LINK Switch 48x1000Mbps + 4xGigabit SFP + 2 konzol port, Menedzselhető, T2600G-52TS(TL-SG3452)

Cikkszám: 229939
Gy.cikkszám: T2600G-52TS(TL-SG3452)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 5 db
111 084 Ft
product

IP-COM Switch 28x10/100/1000Mbps (24 x IEEE802.3af PoE(15.4W) + 4x Gigabit SFP)

Cikkszám: 231015
Gy.cikkszám: G3224P
Gyártó: IP-COM
Készlet: 13 db
68 296 Ft
product

IP-COM Switch 26x10/100/1000Mbps (24 x 10/100/1000Mbps + 2 x SFP)

Cikkszám: 231023
Gy.cikkszám: G3224T
Gyártó: IP-COM
Készlet: 22 db
22 761 Ft
product

MIKROTIK 1.25G Single Mode optical SFP modul LC connector

Cikkszám: 234031
Gy.cikkszám: S-31DLC20D
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 1 db
7 038 Ft
product

HPE 1920S 24G 2SFP Switch

Cikkszám: 234167
Gy.cikkszám: JL381A
Gyártó: HP
Készlet: 10 db
57 046 Ft
product

UBIQUITI indoor gigabit adapter 802.3af 48V to 24V passive PoE

Cikkszám: 235061
Gy.cikkszám: INS-3AF-I-G
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
6 410 Ft
product

UBiQUiTi UniFi Switch 8x1000Mbps (ebből 4 port PoE 60w IEEE 802.3af)

Cikkszám: 238410
Gy.cikkszám: US-8-60W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
38 733 Ft
product

ZYXEL Switch 24x1000Mbps + 4x10GbE SFP+ port L2+ Menedzselhető

Cikkszám: 238679
Gy.cikkszám: XGS2210-28-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
220 284 Ft
product

ZYXEL 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cikkszám: 238680
Gy.cikkszám: SFP10G-SR-ZZ0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 11 db
55 764 Ft
product

ZYXEL Switch 48x1000Mbps + 4x10GbE SFP+ port L2+ Menedzselhető (48 port PoE 375watt)

Cikkszám: 238919
Gy.cikkszám: XGS2210-52HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
386 674 Ft
product

UBIQUITI UniFi Switch 16GbitLAN, 2SFP - 150W POE

Cikkszám: 239216
Gy.cikkszám: US-16-150W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 2 db
100 711 Ft
product

MIKROTIK Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM 1U rack

Cikkszám: 242641
Gy.cikkszám: CRS326-24G-2S+RM
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 15 db
60 016 Ft
product

D-Link Switch 24x1000Mbps+2xSFP Smart fanless

Cikkszám: 243166
Gy.cikkszám: DGS-1210-26
Gyártó: DLINK
Készlet: 16 db
34 939 Ft 47 890 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps+ 2 SFP POE Smart (PoE: 130 Watt/8 port/802.3at) fanless

Cikkszám: 243168
Gy.cikkszám: DGS-1210-10MP
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
62 360 Ft 84 438 Ft
product

DELLEMC Networking - Switch N1108P-ON, 1U, 10x 1GbE + 2x GbE SFP ports, PoE.

Cikkszám: 243286
Gy.cikkszám: DNN1108P
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
105 585 Ft
product

DELLEMC Networking - Switch X1008, 8x 1GbE ports.

Cikkszám: 243309
Gy.cikkszám: DNX1008
Gyártó: DELL
Készlet: 1 db
53 683 Ft
product

MIKROTIK SFP/SFP DAC kábel 1 méter

Cikkszám: 243368
Gy.cikkszám: S+DA0001
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 2 db
8 633 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, T1500G-10MPS

Cikkszám: 243415
Gy.cikkszám: T1500G-10MPS
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 7 db
47 105 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2xGigabit SFP + 2 konzol port, Menedzselhető, T2500G-10MPS

Cikkszám: 243420
Gy.cikkszám: T2500G-10MPS
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 3 db
49 839 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps + 2xGigabit SFP + 1 konzol port, Menedzselhető, T2600G-18TS(TL-SG3216)

Cikkszám: 243631
Gy.cikkszám: T2600G-18TS(TL-SG3216)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 8 db
47 065 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps (8xPOE) Fémházas Rackes Easy Smart, TL-SG1016PE

Cikkszám: 243637
Gy.cikkszám: TL-SG1016PE
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 2 db
55 542 Ft
product

TP-LINK Switch 5x100Mbps (4xPOE), Fémházas Asztali, TL-SF1005P

Cikkszám: 245311
Gy.cikkszám: TL-SF1005P
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 29 db
11 106 Ft
product

TP-LINK Switch 5x1000Mbps (4xPOE), Fémházas Asztali, TL-SG1005P

Cikkszám: 245313
Gy.cikkszám: TL-SG1005P
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 27 db
14 886 Ft
product

HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Switch

Cikkszám: 245878
Gy.cikkszám: JL385A
Gyártó: HP
Készlet: 1 db
165 540 Ft
product

TP-LINK Switch 8x1000Mbps (8xPOE) + 2 SFP, Menedzselhető, T1500G-10PS(TL-SG2210P)

Cikkszám: 246060
Gy.cikkszám: T1500G-10PS(TL-SG2210P)
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 8 db
33 330 Ft
product

TP-LINK SFP + kábel 3m direkt csatlakozó, TXC432-CU3M

Cikkszám: 246123
Gy.cikkszám: TXC432-CU3M
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 2 db
17 110 Ft
product

TP-LINK Switch Modul 10GBase-SR SFP + LC adóvevő, TXM431-SR

Cikkszám: 246174
Gy.cikkszám: TXM431-SR
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 7 db
12 440 Ft
product

D-Link Switch 14xSFP+ port 2x10GBASE-T/SFP+ combo port Smart

Cikkszám: 248337
Gy.cikkszám: DXS-1100-16SC
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
403 349 Ft 415 845 Ft
product

HPE Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Cikkszám: 249373
Gy.cikkszám: J4858D
Gyártó: HP
Készlet: 8 db
23 023 Ft
product

D-Link SFP Switch Modul 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

Cikkszám: 251103
Gy.cikkszám: DGS-712
Gyártó: DLINK
Készlet: 4 db
15 606 Ft
product

ZYXEL Switch 24 port Gigabit L2 managed PoE+ switch, 375 Watt, 4x 10G

Cikkszám: 254139
Gy.cikkszám: XGS2210-28HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
275 617 Ft
product

ZYXEL SBG3300-NB00 Wireless N VDSL2 Combo WAN Small Business Security Gateway

Cikkszám: 254360
Gy.cikkszám: SBG3300-NB00-EU01V1F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
60 644 Ft
product

ZYXEL SBG3500-NB00 Wireless N Fiber WAN Small Business Gateway

Cikkszám: 254367
Gy.cikkszám: SBG3500-NB00-EU01V1F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
96 289 Ft
product

UBIQUITI UniFi Switch 8GbitLAN, 1x PoE out

Cikkszám: 255672
Gy.cikkszám: US-8
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
34 455 Ft
product

ZYXEL Switch 5x1000Mbps ebből 4port POE (60w)

Cikkszám: 256328
Gy.cikkszám: GS1200-5HPV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 4 db
22 120 Ft
product

ZYXEL Switch 12-port Combo GbE L2 Managed Switch

Cikkszám: 256383
Gy.cikkszám: MGS3700-12C-EU01V1F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
346 908 Ft
product

ZYXEL Switch 5x1000Mbps webmanaged switch

Cikkszám: 256713
Gy.cikkszám: GS1200-5-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
8 346 Ft
product

UBiQUiTi EdgeSwitch 8XP, 8XGbitLAN, 24V/48V Passive PoE

Cikkszám: 256912
Gy.cikkszám: ES-8XP
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
61 193 Ft
product

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető

Cikkszám: 257670
Gy.cikkszám: GS1920-24V2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 4 db
61 363 Ft
product

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W)

Cikkszám: 257671
Gy.cikkszám: GS192024HPV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 5 db
133 819 Ft
product

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető

Cikkszám: 257672
Gy.cikkszám: XGS1930-28-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 1 db
89 239 Ft
product

ZYXEL Switch 24x Gigabit POE + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető (375W POE)

Cikkszám: 257673
Gy.cikkszám: XGS1930-28HP-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 2 db
158 411 Ft
product

ZYXEL Switch 48x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető

Cikkszám: 257674
Gy.cikkszám: XGS1930-52-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 4 db
191 244 Ft
product

ZYXEL Switch 8x Gigabit POE + 2x Gigabit Combo (RJ45/SFP) standalone vagy NebulaFlex Cloud Smart Menedzselhető (130W)

Cikkszám: 257676
Gy.cikkszám: GS1920-8HPV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 13 db
62 043 Ft
product

ZYXEL Switch 48x Gigabit POE + 4x Gigabit Combo hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W)

Cikkszám: 257678
Gy.cikkszám: GS192048HPV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
224 993 Ft
product

ZYXEL Switch 8x1000Mbps ebből 4port POE (60w)

Cikkszám: 257706
Gy.cikkszám: GS1200-8HPV2-EU0101F
Gyártó: ZYXEL
Készlet: 3 db
27 222 Ft
product

UBiQUiTi EdgeSwitch 16GbitLAN, 2SFP - 150W POE

Cikkszám: 259548
Gy.cikkszám: ES-16-150W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 2 db
100 632 Ft
product

UBiQUiTi EdgeSwitch 24GbitLAN, 2SFP - 250W POE

Cikkszám: 259549
Gy.cikkszám: ES-24-250W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 6 db
138 659 Ft
product

UBiQUiTi EdgeSwitch 48 GbitLAN, 2 SFP, 2 SFP+, - 500W POE

Cikkszám: 259550
Gy.cikkszám: ES-48-500W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 2 db
262 536 Ft
product

UBiQUiTi EdgeSwitch 8GbitLAN, 2SFP - 150W POE

Cikkszám: 259551
Gy.cikkszám: ES-8-150W
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 1 db
70 193 Ft
product

UBiQUiTi U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 2db - csak kettesével rendelhető

Cikkszám: 259555
Gy.cikkszám: UF-MM-1G
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 5 db
6 004 Ft
product

D-Link Switch 5x100Mbps 1xPOE port DES-1005P

Cikkszám: 259923
Gy.cikkszám: DES-1005P/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
11 121 Ft 15 606 Ft
product

MIKROTIK Cloud Router Switch - CRS305-1G-4S+IN - 1 Gbit Lan, 4SFP+

Cikkszám: 260916
Gy.cikkszám: CRS305-1G-4S+IN
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 9 db
44 907 Ft
product

TP-LINK Omada Cloud Controller, OC200

Cikkszám: 261132
Gy.cikkszám: OC200
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 5 db
23 991 Ft
product

MIKROTIK SFP+ module 10G Multi Mode 300m 850nm

Cikkszám: 261550
Gy.cikkszám: S+85DLC03D
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 6 db
17 385 Ft
product

TP-LINK Switch 24x1000Mbps kombó + 4x10G SFP + 4xGigabit SFP + 2 konzol port, Menedzselhető, T2600G-28SQ

Cikkszám: 262840
Gy.cikkszám: T2600G-28SQ
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 4 db
148 862 Ft
product

TP-LINK Switch 16x100Mbps + 2x1000Mbps + 2xGigabit kombó SFP, Menedzselhető, TL-SL2218

Cikkszám: 262842
Gy.cikkszám: TL-SL2218
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 4 db
28 255 Ft
product

TP-LINK Switch 16x1000Mbps Fémházas Rackes, Easy Smart, TL-SG116E

Cikkszám: 262843
Gy.cikkszám: TL-SG116E
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 22 db
22 656 Ft
product

TP-LINK Switch 24x100Mbps Fémházas Asztali/Rackes, TL-SF1024D

Cikkszám: 262845
Gy.cikkszám: TL-SF1024D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 8 db
10 661 Ft
product

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432

Cikkszám: 262846
Gy.cikkszám: TX432
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 2 db
71 095 Ft
product

TP-LINK Switch Modul 10GBase-LR SFP + LC adóvevő, TXM431-LR

Cikkszám: 262848
Gy.cikkszám: TXM431-LR
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 2 db
25 325 Ft
product

D-Link Switch 48x10/100/1000 PoE + 4x10GbE SFP+ Stackable

Cikkszám: 264858
Gy.cikkszám: DGS-1510-52XMP
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
442 661 Ft
product

D-Link Switch 8x10GBASE-T + 2xSFP+ port

Cikkszám: 264883
Gy.cikkszám: DXS-1210-10TS
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
275 355 Ft
product

D-Link Switch 8x10GBASE-T réz + 2x10G SFP+ optikai + 2x10GBASE-T/SFP+ combo port

Cikkszám: 264889
Gy.cikkszám: DXS-1210-12TC
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
397 924 Ft
product

TP-LINK Switch 16x100Mbps (16xPOE+) + 2x1000Mbps + 2xGigabit kombó SFP, TL-SL1218MP

Cikkszám: 265439
Gy.cikkszám: TL-SL1218MP
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 4 db
52 873 Ft
product

UBiQUiTi U Fiber, Single-Mode SFP Modul, 1G, BiDi 2db

Cikkszám: 265566
Gy.cikkszám: UF-SM-1G-S
Gyártó: UBIQUITI
Készlet: 3 db
8 097 Ft
product

MIKROTIK SFP RJ45 10/100/1000M copper module

Cikkszám: 266566
Gy.cikkszám: S-RJ01
Gyártó: MIKROTIK
Készlet: 5 db
8 804 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps DGS-1005D Gigabit POE+

Cikkszám: 268249
Gy.cikkszám: DGS-1005P/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
13 010 Ft 18 104 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps MAX PoE+ 140W

Cikkszám: 268311
Gy.cikkszám: DGS-1008MP
Gyártó: DLINK
Készlet: 1 db
31 843 Ft 39 832 Ft
product

D-Link SFP Switch Modul DEM-311GT 1000BASE-SX MAX. 550M

Cikkszám: 32042
Gy.cikkszám: DEM-311GT
Gyártó: DLINK
Készlet: 10 db
16 155 Ft
product

D-Link Switch 24x100Mbps DES-1024D

Cikkszám: 32780
Gy.cikkszám: DES-1024D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
10 649 Ft 14 598 Ft
product

D-Link Switch 8x1000Mbps DGS-1008D/E

Cikkszám: 34950
Gy.cikkszám: DGS-1008D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
7 142 Ft
product

D-Link Switch 5x1000Mbps DGS-1005D

Cikkszám: 37341
Gy.cikkszám: DGS-1005D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 46 db
5 232 Ft
product

D-Link Switch 16x1000Mbps DGS-1016D/E

Cikkszám: 39629
Gy.cikkszám: DGS-1016D/E
Gyártó: DLINK
Készlet: 5 db
18 464 Ft 25 639 Ft
product

D-Link SFP Switch Modul DEM-310GT 1000BASE-LX MAX. 10KM

Cikkszám: 52148
Gy.cikkszám: DEM-310GT
Gyártó: DLINK
Készlet: 2 db
22 800 Ft
product

TP-LINK Switch 8x100Mbps, Műanyagházas Asztali, TL-SF1008D

Cikkszám: 87381
Gy.cikkszám: TL-SF1008D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 70 db
2 603 Ft
product

TP-LINK Switch 5x100Mbps, Műanyagházas Asztali, TL-SF1005D

Cikkszám: 87458
Gy.cikkszám: TL-SF1005D
Gyártó: TP-LINK
Készlet: 100 db
2 080 Ft